
A hét év börtönbüntetésre ítélt egykori médiavállalkozó kifejtette, hogy szerinte miben nincs igaza Ránki Sárának, aki Gyárfás meglátása szerint mindenről beszélt, csak a lényegről nem.
A döntő erejű hangfelvételeken a felek nem ironizáltak, és nyelvi manipuláció sem történt, viszont titkos nyelv használatára vonatkozó példát találtak.
Hogyan készül a börtönre, miért az elítéléséhez hozzájáruló Tasnádi Pétertől kért segítséget, és miért nem mondott határozott nemet Portik Tamásnak?
Gyárfás szerint Portik nyilatkozatot tett.
Tasnádi szerint az ítélet súlya csak akkor igazságos, ha kétséget kizáróan bizonyítható, hogy Gyárfás Tamás valóban Portik megbízója volt a Fenyő-gyilkosságban.
Gyárfás Tamás is nyilatkozott, szerinte nincs miért szégyenkeznie az ügyben.
Csütörtökön jogerős ítélet született. Gyárfás Tamást 7 évre, Portik Tamást életfogytiglanra ítélte a bíróság. Baranya Róbert bűnügyi tudósítóval felelevenítettük a Fenyő-gyilkosság ügyének részleteit.
Az újságíró jogvégzett emberként nem akarja elhinni, hogy az ítéletet egy „zűrös hangfelvételre” alapozták.
„Nyugtatgattam, hogy ez nem így lesz” – mondta Tasnádi.
Perbeszédekkel folytatódott másodfokon a Fenyő-gyilkosság kapcsán indult büntetőper.
A Fővárosi Ítélőtábla négy tárgyalási napot tűzött ki az eljárásban. Az első április elseje lehet.
Két országgyűlési képviselő is elvesztette mandátumát.
A Nap Tv egykori tulajdonosa és védője új bizonyítékokkal és tanúkkal állt volna elő, de erre jövő tavaszig várniuk kell.
Hemzsegtek a titkosszolgálati kötődésű emberek a magyar szervezett bűnözés egykori központi figurája körül.
Zamecsnik Péter állítja, hogy a látókörükbe került három-négy ember, akik részt vettek különböző megbeszéléseken, amelyeken a valódi felbujtó leleplezte magát.
Egy új bizonyítékot emlegetnek. Gyárfás Tamás ügyvédje, Zamecsnik Péter nem szeretné lelőni a poént. Még.
Kezdeményezték a Nap Tv volt tulajdonosának letartóztatását.
A maffiózó fia felfüggesztett börtönt kapott hivatalos személy elleni erőszak miatt, amiért inzultálta az apja eljárásában ítélkező bírót. A védelem elfogadta az ítéletet, de az ügyészség fellebbezett, így az ítélet nem jogerős. Portik letartóztatása ugyanakkor megszűnt.